Київ

місто

Вибори 2015

Олена Педай

70 округ

Ще два роки тому я не могла уявити, що в Україні буде війна. Але вже рік, як допомагаю фронту та сім’ям бійців.

Ще півроку тому не могла уявити, що, будучи волонтером та громадським активістом, піду в політику. Але вже сьогодні балотуюсь в Київраду.

Навіщо це мені – підприємцю з 20-річним стажем відповідальності за себе та людей, яких я забезпечую роботою?

Для того, щоб відстоювати наші з Вами права в Київраді. Бо як у Вас, так і в мене нема впливових «папіків», яким ми можемо жалітися. Бо я, як і Ви, не маю бажання давати хабарі.

Бо наша команда ДЕМАЛЬЯНС, з якою іду в Київраду, має невеликий, але вдалий досвід боротьбі з Системою, коли припиняються незаконні забудови, зрізається незаконна реклама, повертаються сквери громаді, простори стають безбар’єрними, в бюджеті з’являються видатки на потреби пересічних киян.
ДЕМАЛЬЯНС – Ваш голос в Київраді!

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Педай Олена Анатоліївна, народилася 8 вересня 1965 року в м. Дніпропетровськ. В трирічному віці переїхала до Києва. Оскільки батько був військовим, жила в багатьох містах, в гарнізонах, навіть на острові Новая Земля (це – крайня Північ).

Освіта – вища. В 1987р. закінчила Харківський Державний Університет, відділення структурної та прикладної лінгвістики. Також маю другий диплом як фахівець з автоматизованих систем управління. Та закінчила факультет громадських професій за фахом «журналіст».

З 2001 року керую ТОВ «ТВЦ «Саксонія», що спеціалізується на маркетингу та просуванні компаній в інтернет.
З 2002 року займаюсь різноманітними освітніми проектами та програмами підвищення кваліфікації для управлінців та фахівців креативних індустрій. Виростила сина, яким пишаюсь.

Після Майдану приєдналася до команди політичної партії ДЕМАЛЬЯНС. В липні 2014 зібрала команду волонтерів, що почала допомагати сім’ям воїнів. Згодом ми створили ГО «ДЕМАЛЬЯНС ДОПОМОГА» та додатково розгорнули ініціативу «Безбар’єрний Киів».

050-325-05-07
https://www.facebook.com/lena.pedai
[email protected]

Я йду в Київраду, щоб КИЇВ СТАВ ДРУЖНІМ ДО РОДИНИ та БЕЗБАР’ЄРНИМ.

• Батьки з дітьми, онуки, дідусі та бабусі почувати себе комфортно та брати повноцінну участь у житті міста.

• Будівлі, парки і сквери необхідно обладнати інфраструктурою для дітей та юнацтва, безпечними та цікавими майданчики для дозвілля та спорту, які враховували би потреби дітей і підлітків різного віку. Зручними пандусами, що відповідають нормам доступності маломобільних груп.

• На вулицях і площах забезпечити вільний прохід пішоходів із дитячими візками та велосипедами, людей похилого віку, людей з інвалідністю тощо.

• Забеспечити 100% зручні та безпечні, освітлені щоденні пішохідні маршрути родин із дітьми з дому до найближчого дитячого садочка, школи, поліклініки.

• Запровадити комплексні міські цільові програми «Безпечний простір для дитини».

• Забезпечити гарантоване місце для дитини в дитячому садочку та школі
Онлайн-доступ до перегляду рахунків закладів освіти та батьківських фондів.
Введення спеціальної програми задля створення сприятливого до навчання середовища

• Заохочувати приватний бізнес до врахування потреб батьків із дітьми.

Я йду в Київраду, щоб ПОВЕРНУТИ ГРОМАДІ ВПЛИВ НА РОЗВИТОК МІСТА.
• Всі важливі для громади проекти рішень обов’язково мають бути обговорені та узгоджені з громадою ДО іх прийняття. Електронні петиції та місцеві ініціативи – обов’язкові до розгляду Київрадою.

• Впровадити бюджети участі: громада має визначати пріоритетні статті видатків, об’єкти для фінансування на конкретних територіях у межах спеціально виділеної частини місцевого бюджету.

• Ми маємо організаційно та ресурсно підтримувати самоорганізовані спільноти ОСББ, ОСН, ГО:
Передачу повноважень, стабільне фінансування, яке забезпечить незалежність ОСН від правлячих партій, залучення до вироблення рішень, супровід і підтримку на всіх етапах створення та діяльності, захист від компаній-монополістів, залучення найкращих українських та іноземних експертів у сфері управління житловим фондом, здійснення заходів енергозбереження та енерго-заощадження, залучення доступних кредитних ресурсів для цього.

• Київ потребує нового спільного бачення стратегії свого розвитку. Це бачення має стати угодою громади, бізнесу та органів місцевої влади щодо того: що, де і коли будувати.
Ми віримо, що зміни навколо – результат зусиль багатьох. Політика для нас – це інструмент для змін. Аби їх здійснити ми об’єднуємо порядних, професійних людей у партію «ДЕМАЛЬЯНС» і ведемо їх на вибори.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.