Київ

місто

Вибори 2015

В’ячеслав Фурса

63 округ

АВТОБІОГРАФІЯ
кандидата в депутати Київської міської ради
Фурси В`ячеслава Вікторовича

Я, Фурса В`ячеслав Вікторович, народився 21 травня 1980 року у м. Київ.
У 1997 році закінчив загальноосвітню середню школу № 214 м. Києва Оболонського р-ну. У 2002 році закінчив Київський національний університет ім. Т. Шевченка, економічний факультет, за спеціальністю – економіка підприємства. У 2005 році закінчив Київський національний університет ім. Т. Шевченка, юридичний факультет, за спеціальністю – правознавство та здобув ступінь магістра.
Трудову діяльність розпочав у 2002 році на посаді спеціаліста по стратегічному плануванню, ТОВ „Максімус Констракшн”. З 2004 по 2006 рік працював фахівцем з розширення ринків збуту, ТОВ „Чай-ка”. З 2007 року по 2010 рік працював на посаді юриста, ТОВ «СЕНС». З 2010 року по 2013 рік займався підприємницькою діяльністю в сфері будівництва.

З 2013 року по сьогоднішній день займаюсь громадською діяльністю.
Є членом українського товариства мисливців і рибалок України.
Член політичної партії «Демократичний альянс»
Склад сім’ї: неодружений.
Контактний номер телефону (093) 151-36-99.
Судимість відсутня.

Програма кандидата

Фурса В.В.: за мене є сенс голосувати тим, хто згоден: Лише ОБ`ЄДНАННЯ, навколо спільних проблем, призведе до очікуваних ЗМІН.
Вирішення більшості з побутових негараздів Оболонців, на мою думку, полягає в об’єднанні навколо спільного: утеплення будинків та вікна, комунікації, лічильники тепла, ліфти та багато іншого. Це все одночасно в наших будинках та поза нашими квартирами. На це не можна впливати кожен окремо, а тільки разом.

Дієве вирішення цих проблем можливе за умови об’єднання мешканців в Об`єднання Співвласників Багатоповерхових Будинків. Лише власник здатен навести лад. А власники це мешканці – це Ми з Вами!
Розуміючи всю важкість створення ОСББ, через байдужість влади та супротив ЖЕКів, в разі обрання мене депутатом, особисто сприятиму створенню ОСББ, ОСН, заходам з енергоефективності. Кожне об’єднання буде нашою спільною перемогою!

Окрім того, основою моєї діяльності буде реалізація Програми Партії «Демократичний Альянс».
ДОВІРА має бути виправданою!

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.