Київ

місто

Вибори 2015

Олег Терлецький

6 округ

Балотуюсь я по виборчому окрузі №6 в Голосіївському районі м. Києва.

Саме в цьому окрузі, в гуртожитку №3 студмістечка Київського Університету ім. Тараса Шевченка я розпочинав своє київське життя в далекому вже 91-му році, коли нам студентам-першокурсникам Інституту міжнародних відносин незалежної України бажали повністю змінити країну.

Але зараз я приєднався до команди ДемАльянсу, значна частина кандидатів від якого народилась, виросла та отримала знання вже за часів незалежної України та сповнена нездоланним бажанням змінити наше життя на краще.

Саме в цьому окрузі я живу й сьогодні. Саме тут мої старші діти ходять в школу та займаються спортом. І кожен раз, коли доводиться крутити гайки на їх велосипедах, я вислуховую їх версію про те, де було б краще зробити велодоріжки або що бювет знову закритий на ремонт, і вони вимушені були всі зекономлені на сніданках гроші витратити в супермаркеті.

А перші кроки найменшого щодня нагадують, що без нового дитячого садка та школи наш мікрорайон просто не може обійтись.

Тому програма ДемАльянсу “Місто, зручне для життя” відображає не тільки моє та наших однодумців бачення яким містом має бути Київ, а й може слугувати певним орієнтиром для наших політичних конкурентів.

Моя освіта, отримана в Україні та за кордоном, а також професійний досвід, дозволяють в новообраній Київраді займатись питаннями підвищення ефективності використання комунального майна, питаннями енергопостачання, енергоефективності та використання відновних джерел енергії. Запровадження системи енергетичного менедженту та створення незалежних центрів енергоефективності будуть пріоритетними напрямками моєї діяльності.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.