Київ

місто

Вибори 2015

Андрій Хрутьба

54 округ

Народився 13 грудня, 1984 року в Києві(ДВРЗ).
Закінчив 11 сзш з золотою медалю
Вища освіта отримана в Університеті Економіки та права «КРОК» за спеціальностями – «адміністративний менеджмент» (2006р,магістр) та «правознавство»(2007р.,спеціаліст).

Робота:
З 2011 – начальник відділу екоосвіти національного природного парку «Голосіївський»
З 2006 – асистент кафедри Математичних методів й статистики Університету Економіки та права «Крок»
2005 – 2011 – Відповідальний секретар в громадській організації “Молодіжний екологічний центр Дніпровського району”, м.Київ.
2003 – 2005 р.р.- Заступник Відповідального секретаря в громадській організації “Молодіжний екологічний центр Дніпровського району”, м.Київ.
2001 – 2003 р.р. – координатор молодіжних програм в громадській організації “Молодіжний екологічний центр Дніпровського району”, м.Київ.

Громадська та волонтерська діяльність – з 1998 року активний член гуртка “Ендемік ДВРЗ”. В громадській організації “Молодіжний екологічний центр Дніпровського району” з 2001 р.
Працював по проектам «Екологічна стежка природи лісопаркової зони ДВРЗ», «Школа екологічного велопатрулювання», «Екологічний туризм», «Навчаймося разом», «Школа у природі».
Протягом багатьох років займаюсь організацією екологічних акції. Зокрема, був в команді «Зробимо Україну чистою» із самого початку її розвитку в Україні(координатор прибирання в парку Перемога, координатор Голосіївського р-ну, координатор м.Києва).

Є ініціатором та організатором програми запровадження благодійного збору вторсировини в офісах та навчальних закладах Києва («Друге життя:подвійний добрий вчинок»). Крім того, часто виступаю координатором екологічних майданчиків на різноманітних фестивалях(Трипільське коло, Гогольfest, PRO.місто тощо). Є організатором та співкоординатором волонтерських таборів та виїздів (Bergwaldprojekt(волонтерська допомога в гірських лісах), «Друзі парків»(волонтерська допомога заповідним об’єктам,в основному – нацпаркам), «Друзі Землі»(проведення екотренінгів в школах волонтерами), «Будні природоохоронника»(участь волонтерів в повсякденній діяльності національного природного парку). Постійно приймає участь в екологічних рейдах дружин охорони природи та систематично проводить екологічні лекції, тренінги для різноманітних аудиторій.

Є одним із активістів громадського руху, що опікується київськими парками. Зараз координує програму «Посади дерево в три кліки» та веде роботу із встановлення інформаційних пропагандиських табличок Екопросвітплакат.
Автор понад 20 друкованих робіт, з них більша частина присвячена питанням управління екологічними проектами і програмами та розвитку волонтерства.

Відзначений подяками за активну екологічну діяльність районними адміністраціями (Дніпровського району м.Києва, Голосіївського р-ну м.Києва), Управлінням екології та охорони природних ресурсів м.Києва, міського голови м.Києва та Міністра екології та природних ресурсів України.

Програмні тези:

– зрушення з “мертвої точки” квартирної черги
– київські парки прийнятні для відвідувачів
– роздільний збір відходів
– розвиток велоінфраструктури
– підтримка соціального підприємництва

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.