Київ

місто

Вибори 2015

Анна Іванюк

5 округ

Народилася 14 січня 1985 року у місті Києві.

З 1987 року  живу на Теремках. Маю вищу освіту – менеджер антимонопольної діяльності.

Працюю на посаді завідувача канцелярії у Київському національному торговельно-економічному університеті. У 2014 році обрана членом органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Теремки-1», разом з активістами створили громадську організацію «На Теремках».

25 жовтня одночасно з виборами мера міста Києва відбудуться вибори до Київської міської ради.

Я прийняла рішення йти до Київради по виборчому округу № 5 (вул.Чабанівська, Жулянська, Теремківська, 5,7, 13 – 21; Заболотного, 2 – 28,   30 – 92 ; пр-т А.Глушкова, 13 – 61) від політичної партії “ДемАльянс (Демократичний альянс)”.

Ви мене знаєте як активіста і волонтера. Протягом року організовувала разом з активістами ГО «На Теремках» суботники в нашому Урочищі Теремки, акції  «Здай макулатуру – підтримай українську армію». У відповідь на наші постійні звернення, скарги до органів місцевої влади асфальтовано покриття на зупинці, що навпроти Магеллану, встановлено ливнезливові решітки (по вулиці Теремківській), відкрито вбиральню в переході біля метро Теремки.

Прийшов час не боятися і брати відповідальність на себе за долю міста.

Чому я балотуюся до Київради?

Як активіст і киянка я добре знаю про проблеми екології, благоустрою, роботи комунальних служб, які щодня постають перед мешканцями. Останній рік показав, що Київрада працює неефективно. Мільйони гривень з міського бюджету йдуть на косметичні ремонти і дотації “збитковим” підприємствам ЖКГ, у той час як серйозні проблеми  ігноруються. Обіцяної владою підтримки ОСББ немає.

Я хочу змінити принципи витрачання міських коштів, щоб вони спрямовувалися на розвиток міста, району.

Що я робитиму?

Після обрання депутатом Київради прикладу всі зусилля для вирішення проблем нашого району і працюватиму над:

Прошу Вас підтримати мене на виборах до Київради 25 жовтня!

Разом ми зможемо створити комфортне для життя середовище!

Готова до співпраці, діалогу, пропозицій

Дякую за підтримку!

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.