Київ

місто

Вибори 2015

Альбіна Паренюк

47 округ

Вчитель – за покликанням, філантроп – за стилем життя.

Родом з м. Дніпродзержинськ Дніпропетровської області (18.11.1963). Освіту отримала в Україні: музичну (Дніпродзержинське державне музичне училище, 1979 – 1983), педагогічну (Київський державний педагогічний університет ім. М. Драгоманова, 1985 – 1990), управлінську (Університет економіки та права КРОК, 2005 – 2006); здобувач Центру гуманітарної освіти НАН України.

До 2005 року працювала у сфері освіти та бізнесу в державних та приватних навчальних закладах Києва, сфері нерухомості (організатор школи ріелторів). У 2005 році заснувала благодійний фонд “Дари навчання”, що має за мету забезпечення супроводу дітей з особливими потребами у сфері інклюзивної освіти. Займаюсь науковою, викладацькою, благодійною та громадською діяльністю (з 2014 р. – у громадській ініціативі Реанімаційний пакет реформ), є співорганізатором проекту “Антикорупційні ініціативи Києва” (2015 р.). Довіра до справ та принципів (прозорість, відкритість, компетентність) християнсько – демократичної партії “Демократичний Альянс” стала причиною щодо рішення про членство у ній. “Розумна громада у розумному місті” – девіз моєї стратегія у якості кандидата в депутати на місцевих виборах в Києві (Дніпровський район).

“Розумна громада в розумному місті” – стратегія щодо розвитку самоврядування в окрузу № 47 Дніпровсьго району м. Києва.

1. Пріорітетний кейс програми кандидата у депутати Київської міської ради – реформа освіти, що неможлива без участі громади. Тому якісна освіта і доступ до неї, формування бюджетів шкіл та виборність керівників навчальних закладів, реальний вплив батьків та педагогічних спільнот на процеси управління і фінансування навчальних закладів є пріоритетом.

2. Формування ОСН – стратегії в окрузі, як основи громадсько – державного партнерства в управлінні проектами модернізації міста.

3. Оперативне управління у концепціях зелених зон в окрузі.

4. Конкурентні послуги у сфері ЖКХ – тактичні кроки у формуванні ринку таких послуг.

5. Запуск процесу продажу будівельних кампаній, що не викликають довіри мешканців району.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.