Київ

місто

Вибори 2015

Тетяна Сагайдак

4 округ

Я, Сагайдак Тетяна Віталіївна, народилася 16 грудня 1982 р. В Київській області. Громадянка України, постійно проживаю на території України.

В 2000 р. закінчила загальноосвітню школу і вступила до Національного аграрного університету, переїхала до Києва.
Маю дві вищі освіти: бакалавр з обліку і аудиту (економічний факультет, НУБІП – колишній Національний аграрний університет) та магістр з маркетингу (факультет аграрного менеджменту, НУБІП).
Ще під час навчання почала свою трудову діяльність: маю 11-річний досвід роботи в сфері економіки та фінансів, понад 5 років працювала в міжнародній аудиторській компанії, з 2013 р. працюю в українській промислово-інвестиційних групі. Маю значний досвід роботи в проектах з проведення фінансової перевірки підприємств, злиття та поглинання, залучення інвестицій.

З 2014 р. член політичної партії „Демократичний Альянс”.
Заміжня, виховую доньку.
Судимість відсутня.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.