Київ

місто

Вибори 2015

Максим Панов

34 округ

Чому я  вирішив бути представником киян в Київраді?

По-перше, це велика відповідальність, яка зазвичай асоціюється з активною життєвою  позицією, небайдужістю, максималізмом. Відповідальність за збереження і розвиток середовища в якому я виріс, здобув освіту та знайшов справу по своєму серцю. Посада депутата Київської міської ради, це не тільки відповідальність перед суспільством та майбутніми поколіннями, а й перед власною родиною, друзями та знайомими.

По-друге, це прагнення докорінних змін. Я добре усвідомлюю, що політика часто служить місцем для безчесної та аморальної боротьби. Тому, я не тільки декларую власні цінності, але й добре вмію їх захищати та відстоювати. Після Революції Гідності я так і не побачив вагомих змін, а ті що є – лише тимчасові й ситуаційні. За таких умов не можна лишатися осторонь. Я розумію, що на місцевому рівні неможливо повноцінно змінити систему, але я докладу усіх можливих зусиль задля того, щоб за мене та мою команду було не соромно.

 

Народився 30 вересня 1985 року в м. Києві.   У 2001 році закінчив школу №183 з поглибленим вивченням англійської мови.

У 2001 році поступив до Київського транспортно економічного технікуму. У 2005 році отримав диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю «Ремонт і обслуговування автомобілів та двигунів».

У 2007-2014 році навчався у Київському університеті ринкових відносин на факультеті «Право».

Трудова діяльність:

2003-2008 рр. роках працював менеджером у ПП «Корбут»;

2008-2012 рр. роках працював юрисконсультом у ТОВ «МейнСтрім».

2014 р. керівник проектів в ГО «Інститут розвитку суспільних інновацій».

2008 – 2010 рр. Голова Ради студентського самоврядування у Київському університеті ринкових відносин; Член Студентської ради м. Києва; член Вченої ради Київського університету ринкових відносин;

2009 – 2011 рр. член правління київського міського осередку ВМГО «Молодь Демократичного альянсу»;

2009 – 2011 роках Координатор юридичного відділу Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України;

2012-2013 рр. член громадської ради з молодіжних питань при управлінні сім’ї, молоді та спорту, департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА,

З 2011 і по тепер член голова Київської міської організації політичної партії «ДемАльянс»;

Facebook

 

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.