Київ

місто

Вибори 2015

Андрій Олефір

3 округ

Я, Олефір Андрій, народився 1980 року у місті Києві.

Одружений, маю двох дітей. Член Демократичного Альянсу із травня 2014 року.

Закінчив Гімназію №191 ім. П.Г. Тичини, що на Березняках.

Освіта:  

З 1997 по 2003 рік навчався у НТУУ «КПІ», Факультет електроенерготехніки і автоматики. Спеціальність «Системи та мережі». Крім української і російської вільно володію англійською мовою, маю базові знання німецької і шведської мов.

З 2008 по 2010 навчався на програмі MBA у Києво-Могилянській бізнес-школі. Отримав диплом Магістра бізнес-адміністрування.

Робота:

1998-2002 – кількаразова виробнича практика на електротехнічних підприємствах Німеччини і Австрії. Я отримав неоціненні знання як працює виробництво, як організована офісна справа у Західній Європі.

2001 року мав власний бізнес із торгівлі продуктами харчування.

З 2003 по 2007, з 2010 по 2013 ріки працював у нідерландській інженерній компанії «Тебодін» на таких посадах:

Тут я ствердився як фахівець із міжнародних продажів, успішних переговорів. Я остаточно склав для себе розуміння того, як працює міжнародний бізнес, чому і на яких умовах він вкладає кошти в реальний сектор економіки різних країн.

2007-2013 – член Виконкому Федерації альпінізму і скелелазіння міста Києва. Впродовж року був адміністратом найбільшого в Україні скелелазного стенду, вів фінанасову звітність Федерації, був організатором всеукраїнських змагань, і міжнародної скелелазної конференції.

2014 рік – виконавчий директор ТОВ «Елпланерінг», проектування електричних і слабкострумних мереж.

З 2014 року – працюю консультантом у офісі управління проектами компанії «Люксофт».

На рівні Київради

На рівні району/округу

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.