Київ

місто

Вибори 2015

Андрій Сідляренко

23 округ

Я, Сідляренко Андрій Ігорович, народився 4 травня 1987 року в м. Києві.

У 2004 році закінчив середню загальноосвітню школу №181 із золотою медаллю. Під час навчання у середніх і старших класах був активним учасником учнівського самоврядування м. Києва, зокрема Печерського району. Протягом 2-х років очолював учнівське самоврядування школи.

У 2010 році закінчив факультет кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка з відзнакою. З першого курсу був активним учасником студентського самоврядного руху. В 2005 році був у складі ініціативної групи, яка, базуючись на європейських практиках студентського самоврядування, вперше офіційно запровадила прямі вибори голови студентського самоврядування на факультеті кібернетики, коли змогу голосувати має кожен студент, а не представники груп. Наразі, з 2014 року, ця норма включена в Закон України «Про вищу освіту». Протягом 2-х з половиною років очолював органи студентського самоврядування факультету кібернетики.

У 2009 році отримав Почесну грамоту Ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка за успіхи в навчанні та активну участь у громадському житті.

У 2010 році отримав Почесну грамоту Голови профкому Київського національного університету імені Тараса Шевченка за активну участь у профспілковому та громадському житті університету та значний внесок в розвиток студентського профспілкового руху.

Навчався в аспірантурі Київського національного університету імені Тараса Шевченка на факультеті кібернетики. Є автором та співавтором 16 наукових праць. Готую до захисту дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.
З початку 2014 року працюю провідним інженером Науково-дослідної частини Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

З травня 2014 року – член політичної партії ДемАльянс (Демократичний Альянс).
З листопада 2014 року – голова Дарницької районної організації політичної партії ДемАльянс (Демократичний Альянс).
З травня 2015 року – член бюро Київської міської організації політичної партії ДемАльянс (Демократичний Альянс).

«Місто, зручне для життя» – комплексний підхід до управління мегаполісом, який підготувала партія ДемАльянс разом з фахівцями та експертами у різних галузях управління містом.

В рамках цієї програми пріоритетними для себе я вважаю такі напрямки:

Політика для нас – це інструмент для змін.
Змінимо наше життя на краще разом!

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.