Київ

місто

Вибори 2015

Юлія Литвиненко

17 округ

Генеральний Секретар ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу»

Народилася 6 липня 1990 року в місті Лубни Полтавської області.

У 2007 році вступила в Київський економічний університет ім. В. Гетьмана на Фінансово-економічний факультет. У 2012 році здобула кваліфікацію магістра за спеціальністю «Фінанси і кредит».

Протягом навчання приймала активну участь в житті університету.
Восени 2011 року проходила практику в компанії з управління активами «Foyil Asset Management Ukraine». В 2012-2013 рр. працювала інтерв’юером Центру соціальних технологій «Соціополіс». З 2013 по 2015 рр. – менеджер з продажів у ТОВ «ТС-Дентал». Весна 2015 року – асистент координатора проектів в ГО «Український незалежний центр політичних досліджень».

Приєдналася до команди ДемАльянсу у квітні 2011 році. З грудня 2011 по листопад 2013 займала посаду заступника Генерального Секретаря ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу». У грудні 2013 всеукраїнським з’їздом організації була обрана Генеральним Секретарем Молоді ДемАльянсу.

Пройшла навчання за піврічною міжнародною програмою “Молоді лідери” (Young Leaders) в м. Будапешт, Угорщина від Інституту Роберта Шумана, навчальні курси по організації заходів та громадських проектів, а також численні тренінги з доступу до публічної інформації, активізації молоді, роботі в команді, саморозвитку, піару для громадських організацій.

Цікавлюся міською проблематикою.

Мешкаю в Києві в Дарницькому районі. Незаміжня.

Facebook (https://www.facebook.com/juli.lytvynenko)

Я йду до Київради, щоб разом з командою ДемАльянсу реалізовувати передвиборчу програму партії “Місто, зручне для життя”.

Зокрема:

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.