Київ

місто

Вибори 2015

Володимир Надопта

16 округ

Народився 5 жовтня 1991 року у місті Києві.

В підлітковому віці зацікавився суспільно-політичними проблемами України.
Отримав освіту за спеціальністю “Політологія” на філософському факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Учасник Революції Гідності. Приймав участь у подіях на вулиці Грушевського у січні 2014. Отримав уламкове ураження обличчя під час штурму Майдану 18 лютого 2014.

Активно цікавлюся міською проблематикою. Боровся з незаконними забудовами, організовував прибирання парків.

Що я робитиму, якщо стану депутатом:

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.