Київ

місто

Вибори 2015

Ольга Гвоздік

114 округ

Я, Гвоздік Ольга Станіславівна, народилася 4 грудня 1991 року у м. Ніжині, у сім’ї льотчика цивільної авіації.
До Києва переїхала у 2012 році на запрошення страхової компанії “АСКА”, у зв’язку з запропонованою мені посадою спеціаліста в управлінні реклами та PR.
Оскільки, завжди була небайдужою до стану та розвитку міста, в якому проживаю, з моменту мого переїзду до столиці, займаюсь громадською діяльністю.
Освіта – вища. У 2014 році закінчила Національну металургійну академію України за спеціальністю облік та аудит. У тому ж році вступила до Київського національного університету ім. Тараса Шевченка на спеціальність державна служба.
З 2013 року до цього часу, працюю в Публічному акціонерному товаристві «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк» в управлінні корпоративного бізнесу.
Після місцевих виборів до Київради у 2014 році, приєдналася до команди ДемАльянсу. Вже майже рік, член бюро Шевченківської районної організації політичної партії ДемАльянс (Демократичний альянс) у місті Києві. За сумісництвом входжу до медіа-команди партії.

0503805910
[email protected]

Я йду до Київради, щоб разом з командою ДемАльянсу реалізувати наступні кроки, що задекларовані у наші передвиборчій програмі:

Київ – це місто для людей
• Запровадити бюджет участі, бо саме громада повинна визначати пріоритетні статті видатків;
• Розробити стандарти міського середовища, впорядкувати зовнішню рекламу та вивіски, захистити міський простір від самовільного встановлення МАФів.

Київ-заможне місто
• Створення конкурентного ринка житлово-комунальних послуг ;
• Стимулювання та допомога мешканцям будинків для створення ОСББ;
• Заохочення бізнес-активності та стимулювання малого та середнього бізнесу.

Київ-безпечне місто
• Запровадити комплексні міські цільові програми «Безпечний простір для дитини».
На території садочків та шкіл має бути запроваджено відео нагляд та якісне освітлення;
• Поетапне оновлення та ремонт зношених інженерних мереж міста.

Політика для нас-це інструмент для змін

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.