Київ

місто

Вибори 2015

Олексій Омельянчук

111 округ

ПРО СЕБЕ

У 2002-2003 роках навчався в Оксфордському університеті та отримав Сертифікат навчання в аспірантурі у галузі політики.

У 2000 році закінчив факультет міжнародних відносин Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка, та отримав кваліфікацію Магістра міжнародних відносин.

У 2002 році закінчив Центральноєвропейський університет у місті Будапешт, (Угорщина) та отримав кваліфікацію Магістра філософії у галузі політичної науки.

Понад десять років активно приймав участь у численних громадських акціях: «Україна без Кучми» (2000), Помаранчева революція (2004), розпуск парламенту і відставка уряду В.Ф. Януковича, а також Революція гідності (2014).

У 2014 році балотувався на Парламентських виборах від партії “Демократичний альянс” у Києві.

Відвідав понад 45 країн світу.

ПРОГРАМА КАНДИДАТА

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.