Київ

місто

Вибори 2015

Ігор Пушкар

1 округ

Народився 19 серпня 1973 року в м.Вінниця.

Освіта: 1999 рік – закінчив Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ), отримав диплом Магістра Бізнес Адміністрування (МВА). 1997 рік – закінчив Київський державний торгово-економічний університет по спеціальності “облік та аудит”, отримав диплом економіста з обліку та аудиту. 1995 рік – закінчив Вінницький державний технічний університет, отримав диплом інженера-механіка.

Трудова діяльність: З 2009 року по теперішній час працюю в міжнародній інвестиційно-консалтинговій групі EastOne (юридична назва ТОВ «Іст Ван») в департаменті управління ефективністю. Займаюсь питаннями підвищення ефективності діяльності медіа активів. З 2010 року по 2014 рік працював фінансовим директором EKONOMIKA COMMUNICATION HUB (юридична назва ТОВ «Видавництво «Економіка») по сумісництву. З 2003 року по 2008 рік працював в лідируючій на ринку нафтопродуктів нашої країни компанії ТНК-ВР Україна, де впроваджував функції планування і управління ефективністю діяльності в збутових компаніях, які були під її мандатом. З 1995 року по 2002 рік працював аналітиком в енергопостачальній компанії ВАТ «АК Вінницяобленерго». З 2003 року проживаю у м.Київ. Разом з дружиною виховуємо трьох дітей.

Я йду до Київради, щоб разом з командою ДемАльянсу реалізовувати передвиборчу програму партії, яка називається “Місто, зручне для життя”.

Щоб реалізувати таку амбітну програму, команді ДемАльянсу потрібна довіра виборців.

Прийдіть на вибори 25 жовтня і зробіть правильний вибір!

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.