Харків

місто

Вибори Надія Савинська

Надія Савинська

Надія є досвідченим громадсько-політичним діячем та має досвід стажування в Європарламенті, в міській раді Тріра (Німеччина), знає як втілювати практичні рішення в місті на прикладі міст Швеції.

“Харків – місто можливостей. Я бачу свій обов’язок в тому, щоб захистити право кожного на освіту, гідну роботу, на можливість жити в безпечному європейському місті. В місті громадян, що прагнуть жити в цивілізованій країні. Наше майбутнє – це високі стандарти освіти, добробут, європейські інвестиції та перспективні робочі місця. Час жити гідно!”

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Савинська Надія Олександрівна, народилася 10 лютого 1987 року в місті-герой Керч Автономної Республіки Крим.

Громадянка України. Громадянства іншої держави не маю.

На території України проживаю від дня народження.

Відомості про освіту:

У 2004 р. закінчила ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24 м. Керч АР Крим.

У 2009 р. закінчила ХНПУ імені Г.С. Сковороди та отримала диплом магістра біології з відзнакою.

У 2013 р. захистила дисертацію на тему: «Аутекологічні особливості та консортивні зв’язки модельних видів мухоловок трансформованих територій Північно-Східної України».

Маю ступінь кандидата біологічних наук зі спеціальності 03.00.16 екологія та більше 25 наукових публікацій.

Відомості про трудову діяльність.

З 2009 викладач кафедри зоології ХНПУ імені Г.С. Сковороди, звідки вступила в аспірантури з відривом від виробництва, а після закінчення була знов прийнята на посаду викладача кафедри зоології.

Відомості про громадську та спортивну роботу:

Займалася такими видам спорту як спортивний туризм, настільний теніс, волейбол, кульова стрільба, баскетбол, спортивне орієнтування, бадмінтон. Маю ІІІ розряд з баскетболу, І розряд із настільного тенісу та спортивного туризму.

У березні 2007 року проходила стажування у Харківській обласній державні адміністрації.

З 2008 року очолювала Спілку студентів та молоді ХНПУ імені Г.С. Сковороди. У 2009 р. була призначена на посаду секретаря Обласної Ради з питань молодіжної політики при ХОДА та обрана Членом Правління ВСР при Кабінеті Міністрів України від Харківської області.

Двічі отримувала стипендію Президента України за видатні показники в навчанні, спортивній та громадській діяльності.

2007 р. – переможниця конкурсу «Кращий студент м. Харкова. 2008 р. – лауреат обласного конкурсу «Молодіжний лідер року» у номінації «Волонтер» та переможець конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена» в номінації «Лідер студентського самоврядування».

У 2010 р. навчалася у Академії політичної освіти від ВМГО «Демократичний альянс» та серії тренінгів «Нові змісти – нової країни».

У 2011 р. навчалася на курсах “Effective Communication in Politics” (Robert Schuman Institute) в Будапешті.

У вересні 2013 р. взяла участь у серії тренінгів «Аналіз державного бюджету».

У жовтні 2013 р. взяла участь у тижневому стажуванні в м. Трір (Німеччина) на тему «Соціальна політика і культура».

З 2010 р. член ВМГО «Молодь Демократичного альянсу» та з 2011 р. член політичної партії «Демократичний альянс».

Незаміжня.

Судимостей не маю.

Життєве гасло: «Почни з себе – зміни країну».

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.