Харків

місто

Вибори 2015

Євген Сакало

9 округ

Доцент, кандидат технічних наук ХНУРЕ.

Стажувався в університеті Ліннеус (Швеція), Вессекському технологічному інституті (Великобританія), учасник програми професійних обмінів «Відкритий Світ» (США). Куратор волонтерського проекту «IT-рекрут» – безкоштовних курсів комп’ютерної грамотності для демобілізованих воїнів АТО.

«Моя головна мета – зробити Харківську міську раду інтелектуальним центром, який буде прозоро виробляти інноваційні рішення та продукувати сміливі ідеї, що так необхідні нашому місту сьогодні». В міській раді Євген планує опікуватися питаннями молодіжної політики, зокрема залученням молоді до процесів прийняття рішень. Для цього необхідно створити програми стажування, громадські, експертні ради та контролюючі органи при депутатських комісіях з числа активних студентів.

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Сакало Євген Сергійович, народився 17 лютого 1986 року у місті Харкові.

Громадянин України.

Відомості про освіту:

З 1993 р. по 2002 р. – навчання в ЗОШ №131 м. Харкова.

З 2002 р. по 2007 р. – навчання в  Харківському національному університеті радіоелектроніки на факультеті комп’ютерних наук. Диплом магістра комп’ютерних наук за напрямком «Аналітик комп’ютерних систем» (з відзнакою).

З 2007 р. по 2010 р. – навчання в аспірантурі Харківського національного університету радіоелектроніки за спеціальністю «Системи та засоби розподіленого штучного інтелекту» та здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.

Відомості про трудову діяльність:

З 2010 р. і по т.ч. – асистент, старший викладач, доцент кафедри інформатики Харківського національного університету радіоелектроніки.

З 2013 року і по т.ч. – помічник ректора Харківського національного університету радіоелектроніки.

Посада та місце роботи на момент складання автобіографії: доцент кафедри інформатики ХНУРЕ, помічник ректора.

Відомості про громадську роботу:

Голова орану студентського самоврядування ХНУРЕ – Студентського сенату (2005-2007 р.р.)

Стажування в Комітеті з питань державного управління та місцевого самоврядування Верховної Ради України (2007-2008 р.р.)

Запрошений лектор в університеті Ліннеус, Швеція (з 2012 р. і по т.ч.)

Стажування в Вессекському технологічному інституті, Великобританія (2013 р.)

Учасник програми професійних обмінів «Відкритий Світ», США (2014 р.),

Куратор волонтерського проекту «IT-рекрут» – курси IT-освіти для демобілізованих учасників АТО (з вересня 2015 р. і по т.ч.).

Партійність: безпартійний.

Відомості про наявність чи відсутність представницького мандату: представницький мандат відсутній.

Відомості про наявність чи відсутність судимості: відсутня.

 

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.