Харків

місто

Вибори 2015

Андрiй Разумний

73 округ

Багато подорожує та  мрiє, щоб Харкiв став мiстом, комфортним для людей. Ще не має політичного досвіду, але разом із ДемАльянсом планує його здобути.

“Я знайшов однодумцiв та впевнений, що разом нам вдасться перетворити Харкiв у справжне европейське мiсто. Головною проблемою вважаю створення нових робочих мiсць та пiдвищення достатку громадян”.

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Разумний Андрiй Михайлович, народився 21 счня 1973 р. у м.Харковi.

Громадянин Украiни.

Відомості про освіту:

З 1993 р.по 1998 р. – навчався у Харкiвському iнженерно-економiчному iнститутi(ХНЕУ). Закінчив за фахом “Облік і Аудит”.Пiд час навчання займався індивідуальною підприємницькою діяльністю.

Відомості про трудову діяльність:

З 2002 р.по 2004 р. – працював у ФОП Аксьонов С.В.

З 2004 р.по 2007 р. – працював у ФОП Шпаков П.В.

З 2008 – працюю у ФОП Богданович В.А. на посадi менеджер.

Відомості про громадську роботу (в тому числі на виборних посадах): на виборчих посадах не перебував.

Партійність: безапартiйний.

Відомості про наявність чи відсутність представницького мандату: представницький мандат відсутній.

Відомості про наявність чи відсутність судимості: відсутня.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.