Харків

місто

Вибори 2015

Марія Фурнік

66 округ

У 2006 році Марія приймала участь у створенні харківського осередку тоді ще молодіжної громадської організації “Демократичний Альянс”. Довгий час виконувала обов’язки прес-секретаря організації. З 2010 року – член партії.

Проблеми, пов’язані із працевлаштування молодих фахівців та боротьба з корупцією – саме такі найголовніші завдання бачить для себе у Харківській міській раді.

Життєве кредо: «Думай. Дій. Та будь людиною».

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Фурнік Марія Ігорівна, народилася 28 лютого 1986 року у м. Черкаси.

Громадянка України.

Відомості про освіту:

З 1993 р. по 2003 р. – Черкаська загальноосвітня школа №9

З 2003 р. по 2009 р. – Національний Технологічний Університет «Харківський Політехнічний Інститут», факультет Технологія органічних речовин, фах – промислова біотехнологія, магістр

Відомості про трудову діяльність:

З 2009р. по 2011 р. – Центр Кар’єри, Національного Технологічного Університету «Харківський Політехнічний Інститут» методист

З 2012 р. по 2015 р. займала посаду фахівця з менеджменту та аналітики у міжнародній компанії.

На даний момент займаю посаду фахівця  з навчання та розвитку, міжнародної компанії.

Відомості про громадську роботу (в тому числі на виборних посадах):

2005 р. – брала участь у створенні Органу студентського самоврядування  Національний Технологічний Університет «Харківський Політехнічний Інститут», до 2007 року була членом активу організації.

Грудень 2006 – разом з однодумцями створила Харківський обласний осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Християнсько-демократична молодь України» (у подальшому Харківський Обласний Осередок ВМГО «Демократичний Альянс»).  Входила до складу правління організації, займала посаду голови Прес-служби обласної організації.

У 2008 стала переможцем у конкурсі «Молода людина року» (Київський район) у номінації «громадська діяльність».

У 2010 році активістами всеукраїнської молодіжної громадської організації “Демократичний Альянс” прийнято рішення про створення політичної партії. У листопаді 2011 року стала Членом Бюро Харківської обласної партійної організації

Партійність: член політичної партії ДемАльянс

Відомості про наявність чи відсутність представницького мандату: відсутній

Відомості про наявність чи відсутність судимості: відсутня

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.