Харків

місто

Вибори 2015

Оксана Закутько

36 округ

Оксана боролася проти диктаторського режиму, за можливість змінити країну та увесь час допомогала тим, хто бореться з російською агресією на фронті. Є співзасновником благодійного фонду “Сестра милосердя”, волонтер.

“Реконструкція та реформування країни повинні починатися з міст. Є багато проблем, які нам доведеться побороти заради нашого майбутнього та майбутнього наших дітей. Розкрадання державних коштів, корупція і, як наслідок, економічна криза мають бути подолані, і я готова до цієї боротьби. Я доведу, що в нашому місті може вестись прозора та відкрита політика, адже Харків повинен бути містом для людей.”

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Закутько Оксана Олександрівна, народилася 01 липня 1992 року.

Громадянка України.

Відомості про освіту:

З 1999р. по 2009р. – Новопсковська газопроводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

З 2009р. по 2011р. – Приазовський державний технічний університет,факультет транспортніх технологій, спеціальність “Організація автомобільних перевезень,управління транспортом”

З 2012р. по 2015р. – Харківський автомобільно-дорожній технікум,спеціальність “Правознавство”.

Відомості про трудову діяльність: трудову діяльність не вела.

Посада, місце роботи (заняття): тимчасово безробітня.

Відомості про громадську роботу(в тому числі на виборних посадах):

Координатор Харківського Євромайдану, співзасновник і волонтер благодійного фонду “Сестра милосердя”

Партійність: безпартійна.

Відомості про наявність чи відсутність представницького мандату: Не маю.

Відомості про наявність чи відсутність судимості: Не маю.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.