Харків

місто

Вибори 2015

Максим Гончаренко

30 округ

Максим народився та виріс у Харкові, має дві вищі освіти. Головною проблемою в Україні вважає корупцію, а своєю метою в міській раді бачить її подолання на всіх рівнях влади.

Єдиним інкубатором і провідником корупції є суспільство, яке бездумно або навпаки – свідомо продає майбутнє своїх дітей, внуків за декілька кілограмів гречки. Тому успіх кожного харків’янина залежить від порядності та тієї довіри, яка зароджується напередодні виборів між виборцями та кандидатами. Гідне життя починається з гідного мислення!”

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Гончаренко Максим Ігорович, народився 16 лютого 1986 року в місті Харків. В України проживаю від дня народження.

Громадянство – громадянин України.

Відомості про освіту:

 З 1993  по 2001 рр. навчався у  середньої загальноосвітньої школі № 158 м. Харкова.

З 2001  по 2003 рр. навчався у  регіональному  ліцеї на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.

З 2003  по 2007 рр. навчався у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті на  факультеті “Транспортні системи”, за спеціальністю “Транспортні технології”, де отримав базову вищу освіту за напрямом підготовки “Транспортні технології”, та здобув кваліфікацію бакалавра  з транспортних технологій.

З 2007  по 2009 рр. навчався  у Харківській національній академії міського господарства, де отримав повну вищу освіту за спеціальністю “Менеджмент організацій”,  та здобув кваліфікацію  менеджера економіста.

Відомості про трудову діяльність:

З 2007 по 2010 рр.  працював на посаді директора філії у ТОВ “Спецторг”.

З 2012  по 2012 рр. працював  на посаді директора у ТОВ “ФК Укрфарма”.

З 2012 по 2013 рр. працював на посаді директара у ТОВ “Українська агропромислова компанія ”НОВЬ”.

З 2013  по 2014 рр. працював на посаді керівника філії у ТОВ “Ирбис-Авто”.

З 2015 по 2015 рр. працював на посаді головного спеціаліста у Шевченківському районному суді м. Києва.

Посада, місце роботи (заняття):

З 2015 року по цей час директор в Міжнародний благодійний фонд “Радонька”.

Відомості про громадську роботу (в тому числі на виборних посадах): на виборчих посадах не перебував.

Партійність: безпартійний.

Я та мої рідні до кримінальної відповідальності не притягалися.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.