Харків

місто

Вибори 2015

Анатолій Борхович

15 округ

Народився і виріс у Харкові, п’ять років створює веб-сайти, а чотири роки тому зацікавився темою комфортних міст і транспортних систем. Набравши солідний багаж теоретичних знань за допомогою книг, профільних конференцій і онлайнкурсів зрозумів, що міське середовище в Харкові є далеким від ідеалу і це потрібно виправляти. Спілкуючись з міськими чиновниками в якості громадського активіста, побачив безрезультатність цієї роботи, і тому балотується в депутати. Своїми завданнями вважає створення сучасної транспортної системи і перевизначення пріоритетів в її розвитку; перетворення Харкова в місто, яке буде зручним для людей, а не автомобілів; закріплення правильних концепцій розвитку міста в генеральному плані.

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Борхович Анатолій Анатолійович, народився 7 вересня 1989 року.

Громадянин України.

Відомості про освіту:

З 1995 р. по 1999 р. – загальноосвітня школа № 13, м. Харків.

З 1999 р. по 2006 р. – Фізико-математичний ліцей № 27, м. Харків.

З 2006 р. по 2010 р. – Національний Технічний Університет Харківський Політехнічний Інститут, бакалавр комп’ютерних наук.

Відомості про трудову діяльність:

З 2011 р. по 2012 р. – ТОВ «Айдеус», програміст web-сайтів.

З 2012 р. по теперішний час – приватний підприємець у сфері комп’ютерного програмування.

Посада, місце роботи (заняття): фізична особо-підприємець Борхович Анатолій Анатолійович.

Партійність: політична партія «ДемАльянс» (Демократичний Альянс).

Відомості про наявність чи відсутність представницького мандату: немає

Відомості про наявність чи відсутність судимості: немає

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.