Дніпропетровськ

місто

Вибори 2015

Олександр Кондратинський

55 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Кондратинський Олександр Сергійович, народився 19 квітня 1990 року у м. Братськ, Іркутської області, де мій батько проходив військову службу. У віці трьох років разом з сім’єю переїхав до Дніпропетровська, де і мешкаю по сьогоднішній день. Не одружений, дітей не маю.

У 2005 році закінчив НВК № 36 «Спеціалізована середня загальноосвітня школа техніко-економічного профілю – дошкільний навчальний комплекс», а в 2007 році закінчив Дніпропетровський міський юридичний ліцей.

У 2012 році закінчив Дніпропетровський університет ім. А. Нобеля за спеціальністю  правознавство, отримав диплом спеціаліста з відзнакою.

Трудову діяльність розпочав у 2012 році на посаді менеджер соціальних проектів. У 2013 році працевлаштувався в Дніпропетровській районній раді на посаді провідного спеціаліста юридичного відділу, в 2014 році отримав підвищення до головного спеціаліста юридичного відділу.

З 2012 року по 2014 рік займався розробкою та впровадженням соціальних проектів, співпрацюючи з Дніпропетровськими обласними та всеукраїнськими громадськими та благодійними організаціями,  розроблено близько 30 проектів.

З 14.11.2014 року по теперішній час навчаюся на денній формі  в аспірантурі ДРІДУ НАДУ (Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України) за напрямом державне управління, спеціальністю місцеве самоврядування.

 В дитинстві сім років професійно займався у футбольній школі, зараз, таким чином, проводжу дозвілля з друзями, також граю в шахи, займаюся важкою атлетикою та люблю подорожувати.

Приймав участь в молодіжних обмінах, що проходили в Польщі, Вірменії та Молдові.

Член політичної парії ДемАльянс (Демократичний альянс) з 07.10.2014 року, в інших партіях не перебував.

Мене можна знайти в соціальних мережах:

https://vk.com/kondratinsky

https://www.facebook.com/alex.kondratinsky

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.