Дніпропетровськ

місто

Вибори 2015

Денис Могильний

41 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Могильний Денис Олександрович, народився 16 грудня 1979 року у м. Дніпропетровськ, громадянин України, безпартійний. До липня 1996 року навчався у Дніпропетровської середній школі №81, де одержав атестат про середню освіту.
У липні 1996 року вступив до Національної металургійної Академії України на економічний факультет. Де отримав в 2001 р. вищу освіту за спеціальністю: «менеджмент організацій».
З вересня 2013 року працюю директором в ТОВ «Меблева компанія України» (Національна мережа магазинів «Стіл та Стілець»).
Дружина, Могильна Євгенія Андріївна, 1984 року народження, проживає в м. Дніпропетровськ, тимчасово не працює. Донька, Могильна Ярослава Денисівна, 2007 року народження, проживає в м. Дніпропетровськ, навчається у УВК №148.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.