Дніпропетровськ

місто

Вибори 2015

Василь Підлужний

27 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Підлужний Василь Михайлович, народився 08 травня 1990 року у м. Дніпропетровську. Громадянин України.

Освіта.
З 1997 по 2007 навчався у Навчально-виховному комплекс № 100 «загальноосвітній навчальний заклад I – II ступенів -ліцей», де здобув середню освіту.
З 2007 р. по 2011 р. навчався у Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара, де отримав освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра з правознавства.
З 2011 р. по 2012 р. навчався у Національному університеті «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого». Закінчив вищезазначений навчальний заклад з відзнакою та отримав освітньо-кваліфікаційний рівень магістра з правознавства, кваліфікація – юрист.

Трудова діяльність.

З 2011 року по 2014 рік фізична особа-підприємець.
З 2013 року по теперешній час помічник адвоката.
З 2014 року по теперешній час самозайнята особа – арбітражний керуючий.

Громадська діяльність.

Член громадського обєднання «Платформа громадський контроль».
Член політичної партії Демальянс (Демократичний альянс).
Представницького мандату не маю.

Склад сімї, одружений.

Дружина – Підлужна Ольга Олександрівна, 1990 року народження, лікар-стоматолог.

Син – Підлужний Михайло Васильович, 2015 року народження.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.