Дніпропетровськ

місто

Вибори 2015

Євген Самарець

26 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Самарець Євген Станіславович, народився 30 грудня 1987 року в м. Дніпропетровськ. Українець.
З вересня 1996 навчався у середній школі №121 м. Дніпропетровська, яку закінчив у травні 2005 року. З вересня 2005 року навчався у  Дніпропетровському Національному університеті залізничного транспорту.
Маю дві вищи освіти. На даний момент працюю в ПУАТ «ФІДОБАНК».
З липня 2013 року займаюсь громадською діяльністю. Приймав участь в кампанії «ДемАльянсу» «Стоп свавілля в паспортних столах», в ході якої ми домоглися певних результатів у своєму місті.
З січня 2014 року вступив до лав політичної партії «ДемАльянс» (Демократичний Альянс). Членом якої я є на сьогодні.
Раніше не висувався та не обирався Народним депутатом України. Неодружений. Не судимий.
Маю активну громадянську позицію та вважаю, що зміни в державі не можливі без активної участі більшості та без нових облич у владі. Команда Демократичного Альянсу для мене цікава тим, що це не тільки команда в повному розумінні цього слова, але й справжня сім’я, яка в багатьох питаннях неодноразово демонструвала принципову та незаангажовану позицію. З такими людьми мені по дорозі. На мою думку, тільки такі члени суспільства здатні зробити якісні перетворення в державі.

 

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.