Дніпропетровськ

місто

Вибори 2015

Євген Черненко

25 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Черненко Євген Михайлович, народився 7 січня 1988 року в м. Запоріжжя. У 1990 році переїхав з сім’єю в м. Дніпропетровськ. У 1995 році пішов у перший клас середньої загальноосвітньої школи № 142 м. Дніпропетровська. У 2005 році, після закінчення школи, вступив до Інституту захисту інформації з обмеженим доступом Національної академії Служби безпеки України. По завершенні навчання в 2010 році отримав диплом бакалавра з відзнакою за напрямком Національна безпека та диплом  магістра з відзнакою за спеціальністю Організація захисту інформації з обмеженим доступом. З 2007 по 2009 рік проходив військову кафедру в Національному університеті оборони України за спеціальністю Математичне та програмне забезпечення функціонування автоматизованих систем управління. Маю військове звання Молодший лейтенант.
Після одержання повної вищої освіти в 2010 році прийнятий на посаду інженер-технолог на ПП “Біонтоп” м. Дніпропетровськ, в 2011 році переведений на посаду Начальник відділу маркетингу ПП “Біонтоп”, де працюю до цього часу.
В 2014 році вступив до політичної партії ДемАльянс і є членом Дніпропетровського обласного осередку.
Батько, Черненко Михайло Анатолійович, 1956 року народження, працює технічним директором ПП “Біонтоп” у м. Дніпропетровськ.
Мати, Черненко Нінель Геніївна, 1957 року народження, пенсіонер.
Сімейний стан: неодружений.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.