Дніпропетровськ

місто

Вибори 2015

Валерій Шаруда

15 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Народився 8 липня 1991 в м. Полтава, у віці двох років переїхав до м. Дніпропетровська, на батьківщину своїх батьків. Своїм рідним містом вважаю Дніпропетровськ, оскільки все моє свідоме життя пов’язане з цим містом.
Середню освіту отримував спочатку у СШ № 119, а з п’ятого класу – у Техніко-Економічному Ліцеї № 61, де отримав атестат з відзнакою за відмінне навчання. Після ліцею, у 2008 році, вступив до Дніпропетровського Університету ім. Альфреда Нобеля, де отримав ступінь магістру з міжнародної економіки. Станом на сьогодні  отримую наукову ступінь на аспірантурі рідного університету, пишу дисертацію.
В час навчання в університеті був активним членом Студентської ради. З 2013 року працюю в ПАТ “Акцент-Банк”, менеджером Направління Корпоративних Продаж, в мої обов’язки входить аналіз документів та бізнесу  потенційних позичальників, експертні оцінки та супровід операцій. Завдяки моїй роботі та кожнодневному аналізу діяльності підприємств я розумію реальні потреби малого і середнього бізнесу, а також виклики та проблеми які створює сьогоднішні недосконалі державні системи контролю та оподаткування бізнесу.
Життєва позиція – тільки вперед.
З 2010 року активний член організації  “Асоціація генеральних штатів Європи” (AEGEE), приймав активну участь у проектах організації, в 2013 році був членом делегації від Українського осередку на конференції посвяченій питанню Східного партнерства.
У вільний від роботи та навчання час захоплююсь бойовими мистецтвами та латиноамериканськими танцями.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.