Дніпропетровськ

місто

Вибори 2015

Ілля Рибаков

14 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Народився я 15 липня 1987 року в місті Дніпропетровськ в родині вчительки та інженера. Навчався я також в рідному місті – з 1994 року до 2004 року навчався у СЗОШ №25, а з 2004 до навчався на хімічному факультеті Дніпропетровського Національного Університеті імені Олеся Гончара, де отримав повну вищу освіту за спеціальністю “Хімічна технологія високомолекулярних сполук”  та здобув кваліфікацію інженера-хіміка-технолога.
Ще зі студентських років працюю в IT галузі, спочатку в службі підтримки, потім як інженер. Зараз готуюсь до запуску власний IT проект. Одружений, разом з красунею дружиною виховуємо сина, якому от-от буде 3.
Завжди був соціально активним, але довго ця активність не мала свого конкретного напрямку.  Революція Гідності показала мені стільки адекватних активних людей навколо мене разом з якими можливо і потрібно будувати нашу Країну. Так у 2014му році я потрапив до родини Демальянса, в лавах якого і перебуваю по цей час. У 2015му долучився до громадської організації “Платформа Громадський Контроль”, яка не словом, а ділом активно боролася з корупцією на рівні Дніпропетровська та області. За короткий проміжок часу організація зробила десятки антикорупційних розслідувань, та була однією з рушійних сил які домоглися прийняття Дніпропетровською міською радою рішення про обов’язкове оприлюднення величезного переліку раніше прийнятих документів і рішень. Крім того ми активно лобіюємо запровадження системи відкритих електронних держзакупівель у місті та області. Завдяки командам ДемАльянса та ГроМонтрою я точно знаю, що саме треба робити у міськраді щоб зруйнувати корупційні схеми старої системи, отримав необхідний досвід у створенні та просуванні проектів рішень, роботі в комісіях та на громадських слуханнях.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.