Чернігів

місто

Вибори 2015

Катерина Данькова

40 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

 Я, Данькова Катерина Олександрівна, народилась 27 квітня 1988 року у місті Чернігові.

Громадянка України. Громадянства іншої держави не маю.

У 2005 році закінчила Чернігівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів     № 35.

В 2009 році закінчила Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая та отримала диплом бакалавра за спеціальністю лінгвістика і право.

В 2010 року закінчила Одеську національну юридичну академію та отримала диплом магістра права з відзнакою.

Трудову діяльність розпочала у 2010 році, працювала помічником адвоката на Приватному підприємстві «ЮриконС». У 2012 році – юрисконсульт Публічного акціонерного підприємства «БАЗИС». 2012-2014 роки – помічник адвоката Адвокатського об’єднання «Чернігівська обласна колегія адвокатів».  З 2013 по 2015 роки – провідний юрисконсульт комунального підприємства «Новозаводське» Чернігівської міської ради.

Громадсько-політичною діяльністю займаюсь з 2010 року.

Є членом політичної парії ДемАльянс (Демократичний альянс). В 2014 році була обрана головою Чернігівської обласної організації політичної партії ДемАльянс (Демократичний альянс).

Сімейне положення: не заміжня.

Адреса місця проживання: м. Чернігів, вул. Незалежності, буд. 16, кв. 152.

Контактний номер телефону: 063 158 32 46

Представницького мандату не маю.

Судимість відсутня.

Декларація

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.