Чернігів

місто

Вибори 2015

Роман Зайцев

36 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Я , Зайцев Роман Олександрович, народився в с.Домна, Читинського району, Читинськоі області Росії, 01 липня 1977 року в родині військовослужбовця.

Батько – Зайцев Олександр Сергіїович, мати – Зайцева Татьяна Михайлівна., молодша сестра  – Зайцева Оксана Олександрівна.

Громадянин України.

Освіта

У 1994 році закінчив середню школу № 11 у м. Чернігові, в 1995 році вступив до «Чернігівського Державного інституту економіки та управління», який закінчив і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій», отримав кваліфікацію менеджера-економіста, в 2001 році . У тому ж 2001 році продовжив навчання і вступив до магістратури в «Європейський університ фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу», який закінчив у 2003 році і отримав кваліфікацію магістр за спеціальністю «Менеджмент організацій».

Трудова діяльність:

З березня 2011 р по червень 2014 заступник директора ТОВ «АльянсДрев»

З червня  2014 року, директор ТОВ «ЕкоДрев» м.Чернігів вул..Любецька,60, деревообробне підприємство, у підпорядкуванні 40 чоловік.

Громадською роботою не займаюсь, позапартійний.

З вересня 2005 року перебуваю у шлюбі, дружина Зайцева Наталія Вікторівна, 1982 року народження.

Проживаю в м. Чернігові,

Тел. 97-12-07, 067-460-81-77

Не судимий.

Декларація

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.