Чернігів

місто

Вибори 2015

Юрій Осьмірко

29 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Прізвище, імя, по-батькові: Осьмірко Юрій Вікторович

Число, місяць, рік і місце народження: народився 24 травня 1989 року в місті Чернігів, Чернігівська область.

Громадянство: громадянин України.

Відомості про освіту: Освіта середньо-спеціальна. У 2014 році закінчив Чернігівський коледж економіки і технологій, факультет менеджменту ресторанного бізнесу.

Відомості про трудову діяльність:

Відомості про посаду, місце роботи (заняття): ВАТ «ОТКЕ», оператор котельні

Громадська робота (в тому числі на виборних посадах):

з 2011 по  цей час. – заступник голови правління  Чернігівської молодіжної громадської організації «Рух «Я можу», засновник молодіжного клубу         «Я – Особистість», та школи дошлюбних відносин.

З 2013 року член громадської ради при Чернігівській РДА

На виборні посади не обирався.

Партійність: член політичної партії ДемАльянс (Демократичний альянс)

Склад сімї : неодружений.

Адреса місця проживання: м. Чернігів вул.. Лесі Українки, 20

Контактний номер телефону: +380939585818

Відомості про наявність чи відсутність представницького мандата: відсутній

Відомості про наявність чи відсутність судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину: Судимість відсутня

Декларація

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.