Чернігів

місто

Вибори 2015

Юрій Кононович

23 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

 

Я, Кононович Юрій Дмитрович Народився, 21 квітня 1983 року у селі М. Листвен, Ріпкинського району, Чернігівської області.

Громадянин України. Громадянства іншої держави не маю.

На території України проживаю з дня народження, з 21 квітня 1983 року.

В 1988 році закінчив Суличівську неповносередню школу.

В 2000 році закінчив Чернігівський педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді.

В 2005 році закінчив з відзнакою Чернігівський національний педігогічний університет імені Т.Г. Шевченка, здобув кваліфікацію вчителя фізичної культури і валеології, керівника спортивних секцій, організатора туристичної роботи.

В 2011 році здобув кваліфікацію магістра в Київському національному Економічному університет імені Вадима Гетьмана за спеціальністю “маркетинг”, магістерська програма “логістичний менеджмент”.

Сертифікат ISL – Інститут економіки та матеріально-технічного забезпечення судноплавства Бременського університету за успішне завершення програми магістра управління логістикою.

Трудову діяльність розпочав з 12 років в колгоспі “Зоря” с. М.Листвен, під час навчання в університеті працював за спеціальністю в дитячих оздоровчих центрах “Молода Гвардія” місто Одеса та “Електронік” місто Чернігів.

З 2005 по 2007рік працював на посаді майстра виробничого навчання та викладача в Чернігівському вищому професійному училищі побутового обслуговування.

З 2008 по 2010 рік працював експертом з реклами в ПАТ КБ “ПриватБанк”.

З 2010 по 2011 рік працював менеджером мережі в ТОВ “МСЛ”.

З 2011 року і на даний час працюю менеджером з маркетингу в ТОВ “Епіцентр К”.

Громадсько-політичної діяльністю не займався.

Склад сім’ї: Дружина – Кононович Тетяна Володимирівна, 20.12.1984р.,

Виховую двоїх дітей.

Адреса місця проживання: 14000 м. Чернігів вул. Генерала Бєлова, 29А /71.

Контактний номер телефону (093) 940-88-59.

Судимість відсутня.

Декларація

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.