Чернігів

місто

Вибори 2015

Наталія Мокроусова

21 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Мокроусова Наталія Валентинівна народилась 7.06.1978 року м. Чернігів Україна

Громадянка України, громадянства іншої держави не маю.

На території України проживаю з дня народження, закінчила Національний медичний університет О.О.Богомольця м. Київ 2001 р.

З 2001 р. працювала лікарем Чернігівської обласної психоневрологічної лікарні м. Чернігів, з 2002 р. лікар Обласного центру радіаційного захисту населення, з 2013 зав.від ОЦРЗОН. Безпартійна. Заміжня, маю 2 сина.

Проживаю м. Чернігів вул.. Доцента 24  кв.57

Тел. 098 384 75 08

Не судима.

Декларація

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.