Чернігів

місто

Вибори 2015

Роман Мокроусов

19 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Мокроусов Роман Анатолійович народився 26.03.1975 року в м. Ковель Волинської обл.. Україна.

Громадянин України, громадянства іншої держави не маю.

На території України проживаю з дня народження, закінчив Національний медичний університет О.О.Богомольця м. Київ 2000 р.

З 2000 р. працюю лікарем Чернігівської обласної психоневрологічної лікарні м. Чернігів

З 2012 р. член партії Демальянс. Одружений, маю 2 сина.

Проживаю м. Чернігів вул.. Доцента 24  кв.57

Тел. 067 777 20 75

Не судимий

Декларація

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.