Чернігів

місто

Вибори 2015

Анжела Мойсеєнко

14 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

 Я, Мойсеєнко Анжела Вячеславівна, народилася 08 серпня 1977 року  у місті Суми.

Громадянка України.

У 1994 році закінчила чернігівську загально освітню школу №19

У 2003 році закінчила Ніжинський державний педагогічний університет ім. М.В. Гоголя, маю спеціальність «вчитель історії та права».

Розпочала свою трудову діяльність у 1999 році на посаді терапевта- консультанта  в громадській організації «Реабілітаційний центр «Ступені» (діяльність була спрямована на надання допомоги хімічно залежним людям). З 2001 обіймала посаду координатора терапевтичної програми.

З  2004 – по цей час, працюю в Чернігівському обласному відділенні Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська Мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» на початку обіймала посаду керівника проектів, з 2006 року працюю на посаді директора організації (виборна посада).

Громадською діяльністю займаюсь з 2005 року. В теперішній час є:

Безпартійна.

Склад сім’ї: син – Мойсеєнко Нікіта Сергійович, 12.08.2003

 

Судимість відсутня.

Декларація

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.