Чернігів

місто

Вибори 2015

Тетяна Романова

13 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Романова Тетяна Олександрівна, народилася 28 листопада 1988 року у місті Чернігові.

Громадянка України.  Громадянства іншої держави не маю.

На території України проживаю з дня народження, з 28 листопада 1988 року.

У 2006 році закінчила Чернігівську середню школу №7. В 2011 році закінчила Чернігівський національний технологічний університет за спеціальністю «Облік і аудит». Маю вищу освіту. Бухгалтер-економіст.

Трудову діяльність розпочала у 2011 році – надання бухгалтерських послуг приватним підприємцям. З 2012 рік по сьогодні займаюся журналістикою, співпрацюючи з Чернігівськими обласними та всеукраїнськими інформаційними Інтернет-ресурсами. З 2013 року по сьогодні керівник ряду проектів з соціально-важливих питань міста Чернігова.

З 2015 року займаюсь підприємницькою діяльністю.

У листопаді 2014 році проходила стажування в Німеччині.

Громадсько-політичною діяльністю займаюсь з 2011 року.

Є членом політичної парії «Демальянс» з 2010 року. Голова Чернігівської міської організації партії. Член Громадської ради при Чернігівській обласній державній адміністрації. На рахунку реалізовано ряд проектів з питань корупції та захисту прав мешканців міста.

Незаміжня. Дітей не маю.

Адреса місця проживання: 14027, м. Чернігів, вул. Рокосовського, 13/ 17.

Контактний номер телефону (093) 593-02-77.

Судимість відсутня.

Декларація

 

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.