Черкаси

місто

Вибори 2015

Олександр Панасенко

7 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Панасенко Олександр Вікторович, народився 2 жовтня 1979 р. в м. Черкаси, Черкаської області.

Громадянин України. Громадянства іншої держави не маю.

На території України проживаю від народження.

Освіта:

Трудова діяльність:

Громадська діяльність:

Член партії “ДемАльянс (Демократичний Альянс)”.

Сім’я:

Дружина – Цимбал Світлана Іванівна, юрист; син – Панасенко Андрій Олександрович, 2009 р.н.

Місце проживання:

Черкаси, пров. Житлокоопівський, 29

Телефон мобільний: 097-295-24-60;

E-mail: [email protected]

Представницький мандат відсутній.

Не судимий.

В Черкаській міській раді вбачаю свою роботу в запровадженні системи електронного документообігу з відкритим доступом. Важливим є запровадження системи електронних закупівель “Prozzoro” для усіх організацій та структур місцевої влади, комунальних підприємств тощо. Провести рішення про публічне фінансове звітування всіх організацій та структур підпорядкованих міським органам влади. Прозора влада – шлях до викоренення корупції.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.