Бровари

Київська область

Вибори 2015

Світлана Федюкова

8 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Федюкова Світлана Миколаївна (в дівоцтві Батрак Світлана Миколаївна ), народилася 11 жовтня 1973 року в м. Київ. Громадянка України, постійно проживаю на території України з моменту народження. Маю середню технічну освіту.

У 1988 році закінчила загальноосвітню школу №9  І-ІІ ступенів м. Бровари.

З 1988 року  по 1992 рік навчалась у Київському оптико-механічному технікумі за спеціальністю “Електронні обчислювальні машини, прилади та пристрої”.

Трудову діяльність розпочала у 1992 році.

З 1992 по 1994 рік працювала на Броварському заводі алюмінієвих конструкцій, на посаді “Оператор програмного забезпечення”.

З 1995 року по сьогоднішній час займаюсь підприємницькою діяльністю як фізична особа-підприємець.

З 2014 року член ГО”Народний контроль” у м. Бровари.

Займаюсь питаннями благоустрою міста, а також приймаю участь в розробці пропозицій громадськості щодо “Концепції розміщення мафів” на території м. Бровари. Учасник громадської ініціативи “Нове місто – Бровари”.

Від першого шлюбу маю сина.

Вдруге одружена (цивільний шлюб)

Безпартійна. Представницького мандату не маю.

Судимість, в тому числі за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину, відсутня.

 

 

 

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.