Бровари

Київська область

Вибори 2015

Наталія Ретта

6 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Ретта Наталія Юріївна, народилася 9 грудня 1980 року в м.Бровари Київської області.

Громадянка України, постійно проживаю на території України.

Маю вищу освіту.
У 1997 році закінчила загальноосвітню середню школу № 6 м.Бровари.
З 1997 по 2003 рік навчалась у Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” на приладобудівному факультеті за спеціальністю “Прилади та системи неруйнуючого контролю для технічної та медичної діагностики”. Отримала диплом спеціаліста, фах — інженер-електрик.

Трудова діяльність.
З листопада 2001 року по червень 2002 року працювала в ТОВ “Релакс” на посаді касира.
З квітня 2003 року по липень 2004 року працювала інженером-програмістом у ТОВ “Алтимед”.
З липня 2004 року по січень 2006 року працювала інженером-програмістом у ТОВ “ДП Укргазтех”.
З лютого 2006 року по червень 2010 року працювала інженером-програмістом у ТОВ “Кард-Сістемс”.
З вересня 2010 року працюю в ТОВ “Веб-Сервіс” на посаді керівника проектів.

Учасник стратегічної та проектної сесій «Нове місто – Бровари», учасник громадської ініціативи з питання генплану. Виступала з пропозицією впровадження електронної черги в поліклініках на зустрічі з керівниками медичних установ м.Бровари.

Безпартійна.

Заміжня, виховую двох дітей.

Представницького мандату не маю.
Судимість відсутня.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.