Бровари

Київська область

Вибори 2015

Василь Коливай

31 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Коливай Василь Анатолійович, народився 9 квітня 1979 року у м. Бровари Київської області. Громадянин України, постійно проживаю на території України з моменту народження.

Відомості про освіту:

З 1985 р. по 1995 р. навчався в середній школі №7 м. Бровари.

З 1995 р. по 2001 р. навчався в Київському політехнічному інституті на механіко-машинобудівному факультеті.

Відомості про трудову діяльність:

У 2001 працював на Броварському заводі порошкової металургії

З 2001 по 2014 працював на Броварській меблевій фабриці “Меркс”. Був конструктором, начальником виробництва, заступником директора.

Посада, місце роботи (заняття):

З 2014 р. працюю в компанії “U&Sluno” на посаді проект-менеджера.

Партійність: Безпартійний

Неодружений.

Відомості про наявність чи відсутність судимості: Не судимий.

Представницького мандату не маю.

09.09.2015 року

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.