Бровари

Київська область

Вибори 2015

Артем Ярмак

26 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Ярмак Артем Леонідович, народився 12 вересня 1994 року у м. Бровари Київської області. Громадянин України, постійно проживаю на території України з моменту народження.

Відомості про освіту:

З 2000 р. по 2011 р навчався у Броварському навчально-виховному комплексі №8 м. Бровари.

З 2011 р. по 2015 р. навчався в гуманітарному Інституті Київського Університету імені Бориса Грінченка, який закінчив з дипломом з відзнакою.

Посада, місце роботи (заняття):

З вересня 2015 року  – студент Національного Університету «Києво-Могилянська Академія» факультет соціальних наук і соціальних технологій

Відомості про громадську діяльність:

З  2015 року – член європейської студентської організації «AEGEE-Kyiv»;

З 2015 року – волонтер, проджект-менеджер в європейській студентській організації AEGEE, очолюю спортивний проект ASA;

28.04.2015 приймав участь в обміні культурним досвідом між студентами України та Німеччини;

З 2014 року член громадської молодіжної організації «Молодь Демократичного Альянсу». Експерт з питань охорони громадського здоров’я.

Партійність: безпартійний

Неодружений.

Представницького мандату не маю.

Відомості про наявність чи відсутність судимості: Не судимий.

 

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.