Бровари

Київська область

Вибори 2015

Андрій Лопатюк

25 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Лопатюк Андрій Михайлович, народився 12 березня 1982 року, місто Новоград-Волинський,  Житомирська область,  Україна.  Громадянин України.  Безперервно  проживаю на території  України з моменту народження (33 роки). З них в Броварах- 23 роки.

Освіта:

середня – Броварська загальноосвітня школа № 8, закінчив у 1999 році;

вища – Київський національний економічний університет, факультет аграрного менеджменту, спеціальність “Бухгалтерський облік та аудит, кваліфікація магістра з бухгалтерського обліку та аудиту в управлінні підприємствами АПК . Закінчив у 2004 році.

Київський  національний економічний  університет,  спеціальність «Правознавство», магістр. Закінчив у 2009 році.

Трудова діяльність:

                 2000 – 2005 – ВАТ “ Бровари-молоко “  Бухгалтер.

                 2005 – 2006 – АППБ „Райфайзен Банк Аваль”, Економіст.

                 2007 – 2010 – приватний підприємець

                 2010 – по даний час – менеджер з продажу ТДВ “ Бровари-молоко “

ВГО “Наш Захист“ (банківська сфера, захист прав позичальників  і  вкладників, керівник київського обласного осередку, 2008- 2011рр.)

ГО “Дорожній контроль Україна“ (громадський нагляд за дотриманням законодавства  працівниками  державної  автомобільної  інспекції,  активіст,  керівник броварського осередку, 2010 – по даний час).

Активний громадський діяч м.Бровари з 2013 року.

Партійність:  безпартійний.

Одружений, маю 2 синів.

Представницького мандату не маю.

Відомості про наявність чи відсутність судимості: не судимий.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.