Бровари

Київська область

Вибори 2015

Роман Корчевський

21 округ

Автобіографія

Я, Корчевський Роман Вікторович, народився 23 лютого 1980 року в місті Бровари, Київської області, Україна. Виріс і проживаю у місті Бровари 35 років.  Громадянин України.

Освіта:

Середня:

1-7 класи – навчався в Броварській середній школі №5

8-11 класи – Броварське Вище училище фізичної культури. Спеціалізація – лижні гонки.

Вища:

1996-2000 рр. – Київський національний університет технологій і дизайну. Факультет ТОСУ. Спеціальність – автоматизація та комп’ютерно- інтегровані процеси виробництва.

2000-2008 рр. – працював керівником виробничої ділянки підприємства з виготовлення взуття ООО «В.Кроки» м. Бровари.

2008-2015 – Фізична особа – підприємець у галузі логістики.

Одружений. Маю двох дітей

Представницького мандату не маю.

Судимість, в тому числі за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину, відсутня.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.