Бровари

Київська область

Вибори 2015

Олег Берестовий

19 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Берестовий Олег Ігорович, народився 24 травня 1994 року у м. Київ. Громадянин України, постійно проживаю на території України з моменту народження.

Відомості про освіту: З 2001 р. по 2010р. навчався у середній школі №5 м. Бровари.

З 2010 р. по 2014 р. навчався в Коледжі інформаційних систем та технологій Київського національного університету імені Вадима Гетьмана

З 2014 р. по сьогодні навчаюсь Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка на факультеті радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем.

В 2015 закінчив програми: Академія політичної освіти фонду Конрада Аденауера; Політичні студії при Українському католицькому університеті.

Відомості про трудову діяльність: З 2013 р. по 2015 р. працював експертом з нерухомості в агенстві з нерухомості “Благовіст”

Посада, місце роботи (заняття): З лютого 2015 р. – приватний підприємець; працюю в громадській організації “Молодь Демократичного Альянсу” керівником проектів.

Відомості про громадську діяльність: З 2014 року – член громадської організації «Молодь Демократичного Альянсу”, з лютого по червень голова київського осередку.

Партійність: Член політичної партії „Демократичний Альянс”

Сімейний стан: неодружений, дітей не маю

Представницький мандат: Відсутній

Відомості про наявність чи відсутність судимості: Не судимий

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.