Бровари

Київська область

Вибори 2015

Олег Артюх

18 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Артюх Олег Володимирович, народився 17 листопада 1983 року у селі Кримне Старовижівського району Волинської області.
Громадянин України, постійно проживаю на території України з моменту народження.

Маю вищу освіту.
У 2001 році закінчив загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів с. Кримне, за успіхи у навчанні нагороджений золотою медаллю.
З 2001 по 2006 рік навчався у Рівненському державному гуманітарному університеті за спеціальністю «Економічна кібернетика», за успіхи у навчанні отримав диплом з відзнакою.

Трудову діяльність розпочав у 2005 році.
З 2005 по 2006 рік працював у Рівненському державному гуманітарному університеті на посаді інженера-програміста І категорії кафедри економічної кібернетики.

З 2006 по 2007 рік працював на посаді викладача кафедри економічної кібернетики у Рівненському державному гуманітарному університеті.

З 2007 по 2008 рік працював на посаді фахівця з тестування програмного забезпечення у ТзОВ «Мірасофт-Про».

З 2008 по 2009 рік працював у ЗАТ «Альфа-Банк» на посаді заступника начальника відділу тестування Управління розвитку банківських технологій Департаменту підтримки інформаційних банківських систем, згодом переведений на посаду начальника відділу автоматизації Управління забезпечення якості розвитку інформаційних систем Департаменту розвитку інформаційних систем.

З 2007 року займаюсь підприємницькою діяльністю як фізична особа-підприємець.

З 2013 року член політичної партії «Демократичний Альянс».

Неодружений, дітей не маю.

Представницького мандату не маю.

Судимість, в тому числі за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину, відсутня.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.