Бровари

Київська область

Вибори 2015

Людмила Курочка

17 округ

Автобіографія

Я, Курочка Людмила Михайлівна, народилася 8 травня 1986 року в місті Бровари Київської області.

Громадянка України, постійно проживаю на території України з моменту народження.

Маю вищу освіту.

У 2003 році закінчила загальноосвітню школу I-ІII ступенів №7 м. Бровари, за успіхи у навчанні нагороджена срібною медаллю.

З 2003 по 2008 роки навчалася у Національному аграрному університеті  на юридичному факультеті за спеціальністю «Правознавство» та отримала кваліфікацію «спеціаліст права».

З 2009 по 2011 роки навчалася за магістерською програмою у Національній академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління» та отримала кваліфікацію «магістр з державного управління».

 Трудову діяльність розпочала у 2006 році.

З 2006 по 2008 роки працювала на посаді юрисконсульта у ВАТ “Київзооветпостач”.

З 2008 по 2009 роки працювала помічником директора  у Представництві благодійної організації “Надія і житло для дітей” в Україні.

У 2009 році працювала на посаді спеціаліста першої категорії у відділі кадрів Київської обласної державної адміністрації. Після закінчення навчання в магістратурі Національної академії державного управління при Президентові України, працювала на посаді провідного спеціаліста в загальному відділі Київської обласної державної адміністрації.

З 2011 року і по нині – аспірант кафедри державознавства та права в Національній академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державна служба».

Брала участь в урбаністичній ініціативі по оновленню центрального міського парку «Перемога» та в громадській ініціативі «Нове місто – Бровари».

Заміжня, маю дочку.

Безпартійна.

Представницького мандату не маю.

Судимість, в тому числі за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину, відсутня.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.