Бровари

Київська область

Вибори 2015

Ірина Улітенко

16 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Улітенко Ірина Леонідівна, народилася 8 серпня 1982 року у місті Чернівці, громадянка України.

У 1999 році закінчила загальноосвітню школу №56 І ІІІ ступенів м. Запоріжжя.

З 1999 по 2004 рік навчалася у Запорізькому Державному Університеті за спеціальністю «Журналістика», отримала диплом спеціаліста.

З 2004 по 2006 рік навчалась у Бердянському Інституті Підприємства, за спеціальністю «Економіка підприємства», отримала диплом спеціаліста.

З 2003 по 2004 рік працювала у Запорізькому РУ «Приват Банк», м. Запоріжжя, на посаді економіста індивідуального бізнесу.

З 2004 по 2006 рік працювала у КРД АКІБ «УкрсибБанк», м. Київ, на посаді провідного спеціаліста індивідуального бізнесу.

З 2006 по 2011 рік працювала у Центральному відділенні ВАТ «Кредитпромбанк», м.Київ, на посаді провідного економіста.

З 2011 по 2012 рік працювала в Управлінні малого бізнесу КРД ВАТ «Кредитпромбанк» на посаді провідного кредитного експерта групи індивідуального обслуговування клієнтів.

З 2012 по 2013 рік працювала в ПАТ «Альфа Банк», Броварське відділення, на посаді контролера відділення.

На даний час – домогосподарка, виховую дитину.

Активіст громадської ініціативи «Нове місто – Бровари». Приймала активну безпосередню участь в перенесенні голосування Броварської міської ради щодо затвердження нового Генплану міста. Також приймала участь у проекті загальноміського прибирання «Зробимо Бровари чистими».

Заміжня, маю сина.

Безпартійна.

Представницького мандату не маю.

Судимість, в тому числі за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину,

злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину, відсутня.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.