Бровари

Київська область

Вибори 2015

Вікторія Смишляк

14 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Смишляк Вікторія Володимирівна, народилась 07 липня 1979 року у місті Запоріжжі

Громадянка України, постійно проживаю на території України з моменту народження.

Маю дві вищі освіти.

У 1996 році році закінчила спеціалізовану школу №103 м. Запоріжжя, за успіхи у навчанні нагороджена золотою медаллю.

З 1996 по 2001 рік навчалася у Запорізькому Національному технічному університеті  за спеціальністю «Програмне забезпечення автоматизованих систем», за успіхи у навчанні отримала диплом з відзнакою.

З 2000 по 2001 рік навчалася у Запорізькому Національному технічному університеті  на факультеті Післядипломного навчання за спеціальністю «Менеджер організацій».

Трудову діяльність розпочала у 2001 році.

З 2001 по 2003 рік працювала у ВАТ «Мотор Січ» на посаді інженера-програміста.

У 2004 році переїхала у місто Бровари.

З 2004 по 2008 рік працювала у ТОВ «Українська перспектива» на посаді інженера-програміста.

З 2008 по 2009 рік працювала у ТОВ «Софтлайн» на посаді аналітика.

З 2009 по 2015 рік перебуваю у відпустці по догляду за дитиною.

Громадську діяльність не здійснювала.

Активіст двох  стратегічних сесій громадської ініціативи «Нове місто – Бровари». Приймала безпосередню активну участь в перенесенні голосування Броварської міської ради щодо затвердження нового Генплану міста. Приймала участь у проекті загальноміського прибирання «Зробимо Бровари чистими».

Сімейний стан – розлучена, виховую доньку.

Безпартійна.

Представницького мандату не маю.

Судимість, в тому числі за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину, відсутня.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.